Zapamätať
Andrea Ristová
Affiliate manager
+421951634050 family@royalchaga.sk
Obchodné podmienky

 

Kto sme ?

Sme tím nadšencov, ktorým spojenie vitalných húb a zdravého životného štýlu raz a navždy zmenilo životy. Na základe našich osobných skúseností sme dospeli k presvečeniu, že každý

z nás si zaslúži spoznať tieto úžasné dary prírody a pocítiť ich pozitívny vplyv na vlastnej koži.

 

Aká je naša misia?

 Je to cesta, ktorú definujú tri základné piliere: Vzdelávanie, Spoľahlivosť a Kvalita

 

Vzdelávanie

Veríme, že kvalitné informácie vedú k správnym rozhodnutiam a v konečnom dôsledku k zdravšiemu JA. Preto je edukácia jedným z našich  hlavných pilierov.

Spoľahlivosť

Kto by chcel partnera, ktorý sľubuje “ hory - doliny”, no potom nesplní ani základné očakávania? U nás to takto nefunguje.

Naším cieľom  je pochopiť vaše potreby a očakávania a stať sa tak partnerom, na ktorého sa môžete vždy spoľahnuúť.

Kvalita

Slovo, ktoré dnes môže znieť ako klišé, no v skutočnosti má jeho význam hlbšie korene.

Kvalita je to, čo nás definuje. Nejde iba o kvalitné suroviny či výrobky, ale celkový prístup k práci a k vám. Je to náš záväzok k vám,

 

Na konci dňa bijú naše srdcia pre tú istú vec: pre zdravie a pohodu každého z nás. 

 

 

Prečo Vitálne Huby?

Vitálne huby nie sú len prechodným trendom. Predstavujú hlboko zakorenenú tradíciu, ktorá prechádza generáciami a prinaša nám obrovské množstvo výhod pre naše zdravie. Tieto poklady prírody nám prinášajú neocenitelné účinky, ktoré môžu podporiť a posilniť naše telo, myseľ i dušu. 

Vitálne huby majú širokú sféru využitia a prínosov. Prinášajú nám: 

1. Zdroj energie pre každý deň

Vitalitné huby predstavujú esenciu oživenia a regenerácie. Posilňujú vitalitu a zabezpečujú neustály prísun energie. Zaradením týchto húb do každodenného života nastavujete kurz k zdravšiemu a dlhšiemu životu, v ktorom každý deň je plný vitalitnej energie a nových možností. 

2. Nepriestrelná imunita

Kľúč k silnej imunite leží v pevných základoch. Vitálne huby sú bohaté na zlúčeniny, ktoré preukázateľne posilňujú imunitu alebo ju tlmia pri prehnaných reakciách (alergie) a tým udržujú organizmus v dobrej kondícii. Pravidelným začlenením týchto húb do stravy si môžeme zabezpečiť menšiu náchilnosť na choroby a robustnejšie zdravie. 

3. Kľúč k dlhovekosti

Vitálne huby sú zásobárňou antioxidantov a dôležitých nutričných látok. Ich schopnosť chrániť organizmus pred škodlivými účinkami voľných radikálov môže výrazne prispieť k zvýšeniu celkovej životaschopnosti. Robením správnych rozhodnutí sa dostávame o krok bližšie k pevnému zdraviu a dlhovekosti. 

4. Harmónia a rovnováha

Vitálne huby predstavujú dar nielen pre telo, ale tiež posilňujú myseľ i ducha. Upevňujú vnútorný pocit harmónie a rovnováhy, čo umožňuje ľahšie čeliť stresu a každodenným výzvam. 

5. Tajná zbraň proti civilizačným chorobám

Moderný životný štýl nám na jednej strane prináša množstvo benefitov, avšak tiež skrýva mnohé zdravotné úskalia. Neustála konfrontácia so stresom, nevyvážená strava a nedostatočná fyzická aktivita vedú k rastu civilizačných ochorení, medzi ktoré patria napríklad srdcovo-cievne problémy, diabetes, obezita, vysoký krvný tlak a niektoré formy rakoviny. Najnovšie štúdie ukazujú, že v boji proti týmto chorobám môžu byť vitálne huby cenným spojencom. 

V dnešnom rýchlo sa meniacom svete je ľahké stratiť sa v jeho hluku. Vitálne huby nám ponúkajú spojenie s hodnotami a tradíciami minulosti, ktoré nás učili žiť v harmónii s prírodou. Poskytujú nám príležitosť cítiť sa lepšie, žiť dlhšie a efektívne zvládať všetky životné výzvy.

 

 

 

 

Nová registrácia